Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022

Poniżej zamieszczamy informacje, dotyczące Rekrutacji do Przedszkoli/Oddziałów Przedszkolnych w Szkołach Podstawowych na rok szkolny 2021/2022.

Pragniemy przypomnieć, że wypełnione i wydrukowane przez Państwa wnioski, zawierające podpisy obojga rodziców, należy dostarczyć (najlepiej elektronicznie) do placówki pierwszego wyboru w terminie, określonym w harmonogramie rekrutacji.

W tym roku rodzice mogą przekazać wniosek oraz dokumenty/oświadczenia potwierdzające spełnianie kryteriów za pośrednictwem elektronicznego systemu rekrutacji – podpisane profilem zaufanym.

Każde kryterium, które dotyczy Państwa lub Państwa dzieci musi być potwierdzone odpowiednim dokumentem.

Prosimy pamiętać o załączeniu podpisanego oświadczenia, dotyczącego przetwarzania danych. (druk poniżej)

Druk wraz z klauzulą informacyjną znajdziecie Państwo poniżej.

1. Harmonogram rekrutacji 2021-2022

2. Kryteria rekrutacji 2021-2022