Przedszkole Nr 103 w Warszawie

03-562 Warszawa ul. Mokra 25

Tel./fax: 226791827

Przedszkole nr 103 w Warszawie

Konkursy

KONKURSY 2018/2019

Mam Talent

11 października w naszym przedszkolu odbył się konkurs „Mam Talent”, w którym wzięły udział dzieci z przedszkoli dzielnicy Targówek. W tym roku artyści po raz kolejny wykazali się ogromnymi talentami na scenie. Pokazali m. in. śpiew, taniec, grę na pianinie, recytację wiersza oraz gimnastykę artystyczną. W jury zasiadły Pani Dyrektor Przedszkola nr 103 Elżbieta Wosk – Berdowska, Pani Inspektor Julita Głażewska oraz Pani Beata Alberska, nauczycielka prowadząca rytmikę w naszym przedszkolu.

Galeria


KONKURSY 2017/2018

Targówek Śpiewa o Warszawie


Konkurs „Wiosenne warzywa”


Olimpiada matematyczna


„Dzielnicowy Dzień Dobrego Jedzenia”

W dniach 23 – 25.11.2017 grupa VI „Słoneczka” wzięła udział w obchodach „Dzielnicowego Dnia Dobrego Jedzenia”.
23 listopada przedszkolaki w Domu Kultury „Świt” obejrzały przedstawienie „Warzywna przygoda Pana Pomidora”.
25 listopada czworo dzieci z grupy „Słoneczka” wraz z rodzicami i nauczycielami uczestniczyło w konferencji pod hasłem „Dziecięce frykasy-rarytasy” pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy. Konferencja odbyła się w Szkole Podstawowej nr 285. Podczas konferencji rodzice wysłuchali wykładu dr Agaty Wawrzyniak „Jak żywić się by żyć w zdrowiu” i komentarza na temat zdrowych przekąsek dietetyka Klaudii Kopczyńskiej. Uroczystość uświetnił pokaz kulinarny kucharza Przemysława Kaczora i degustacja wykonanych przez niego potraw. Rodzice mogli także zobaczyć występ przygotowany przez nauczycieli i dzieci z Przedszkola nr 123 „Chcesz być zdrowy jak ryba jedz owoce i warzywa”. W tym czasie dzieci uczestniczyły w warsztatach plastycznych. Przedszkola przygotowały stoiska ze zdrowymi przekąskami. Hasłem naszego stoiska był „Nabiał”. Rodzice i nauczyciele własnoręcznie przygotowali zdrowe i pyszne przekąski z nabiału. Wszystkie stoiska zachwyciły uczestników imprezy niezwykłą wyobraźnią, kreatywnością i smakiem przygotowanych potraw.
Dzięki obchodom „Dnia Dobrego Jedzenia” uwaga rodziców i opiekunów jak również dzieci zwrócona została na prawidłowy sposób żywienia.


Wielcy Polacy w oczach przedszkolaka – Jan Brzechwa

W konkursie  „Wielcy Polacy w oczach przedszkolaka” wzięły udział dziewczynki z grupy „Krasnale” – Gabrysia i Agatka.

Galeria

Gabrysia z grupy „Krasnale” pod opieką Pani Pauliny wykonała pracę konkursową pt. „Kaczka Dziwaczka”.


Mam Talent

24 października w naszym przedszkolu odbył się konkurs „Mam Talent”, w którym wzięły udział dzieci z przedszkoli dzielnicy Targówek. Nasi mali artyści zaprezentowali na scenie różne talenty, m. in. śpiew, taniec, gra na pianinie, pokazanie wybitnego talentu plastycznego, recytacja wiersza oraz gimnastyka artystyczna. W jury zasiadły Pani Dyrektor Przedszkola nr 103 Elżbieta Wosk – Berdowska, Pani Inspektor Julita Głażewska oraz jedna z Pań Nauczycielek przedszkola dzielnicy Targówek.

Galeria


Udział w konkursie „Jesienne Parasole”

W konkursie pt. „Jesienne parasole” udział wzięła Ola z grupy „Jagódki”.


XIV Dzielnicowy Konkurs Dni Papieskich

W październiku w XIV Dzielnicowym Konkursie Dni Papieskich udział wzięły Ola z grupy „Motylków” i Zuzia z grupy „Krasnale”. Dziewczynki przygotowały prace plastyczne. Zuzia za swoją pracę otrzymała I miejsce w kategorii praca plastyczna. Gratulujemy!!!

Rozmiar czcionki
Zwiększony kontrast