Wszechnica Edukacyjna styczeń 2021

Serdecznie zapraszamy na wykład Wszechnicy Edukacyjnej Targówek nt. „Uczeń i jego relacje w zdalnej edukacji.

 

Wykład w formie on-line odbędzie się 25 stycznia b.r. o godz. 18:00.

 

Spotkanie poprowadzi dr hab. Jacek Pyżalski – adiunkt na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz w Instytucie Medycyny Pracy w Łodzi –  w Krajowym Centrum Promocji Zdrowia w Miejscu Pracy. Mediator sądowy, autor licznych publikacji. Trener w obszarze komunikowania i trudnych zachowań oraz ekspert w zakresie edukacji medialnej. Członek Polskiego Towarzystwa Edukacji Medialnej.

 

Podczas wykładu przyjrzymy się – na podstawie wyników dużych badań w czasie pandemii (zdalnenauczanie.org – badania uczniów, rodziców i nauczycieli) – temu, jak zmieniły się relacje uczniów w czasie edukacji zdalnej. Zajmiemy się także związkami jakości tych relacji ze zdrowiem psychicznym młodych ludzi. Przeanalizujemy rozwiązania, jakie możemy stosować w czasie edukacji zdalnej, żeby zadbać o relacje i zdrowie psychiczne młodych ludzi.

 

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: [email protected] do 22 stycznia b.r.

flowers1
Skip to content