Wszechnica Edukacyjna luty 2021

Serdecznie zapraszamy na wykład Wszechnicy Edukacyjnej Targówek nt. „Moda na sukces – czyli, jak zabić odwagę i kreatywność. Krótki poradnik dla dużych i małych”.

Wykład w formie on-line odbędzie się 15 lutego b.r. o godz. 18:00.

Spotkanie poprowadzi Jacek Wolniewicz – trener, mentor, przedsiębiorca i menedżer. Pomaga właścicielom firm, coachom, trenerom, nauczycielom i wszystkim przedsiębiorczym osobom w tworzeniu i sprzedawaniu szkoleń, programów coachingowych i kursów online.. Przez wiele lat zajmował się marketingiem, reklamą telewizyjną i produkcją telewizyjną.  W 2016 roku przeniósł z sukcesem działalność szkoleniową do on-line. Jego motto: Twoja wiedza, to Twój biznes!

Żyjemy w czasach przepełnionych testami na przeróżne talenty i predyspozycje. Od najmłodszych lat my sami i nasze dzieci uczestniczą w grze, która punktami i ocenami skaluje pojęcie sukcesu i kompetencji. Dlaczego zatem jest tak wiele prawdy w pewnym sformułowaniu, że „szóstkowi” uczniowie w dorosłym życiu pracują dla „trójkowych”? Na moich zajęciach powiem, dlaczego warto „postawić” się systemowi wszechobecnego oceniania i badania talentów, żeby nie zabijać kreatywności, odwagi i ciekawości u siebie i swoich dzieci?

Jacek Wolniewicz

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: [email protected]

do 12 lutego b.r.