Fantazje na talerzu

Z wielką radością informujemy, że otrzymaliśmy wiele wyśmienitych i pomysłowych przepisów kulinarnych, w odpowiedzi na ogłoszony konkurs wewnątrz przedszkolny „Fantazje na talerzu”.

Stanęliśmy przed trudnym wyborem najciekawszych i najlepszych potraw, które zostaną wysłane na konkurs ogólnopolski „Fantazje kulinarne”.

W podjęciu ostatecznej decyzji pomogły nam Panie kucharki z naszej placówki. Ostatecznie zdecydowaliśmy, że pierwsze miejsce zajęli:

Karol z grupy Krasnale za potrawę „Rybka w koronie” w kategorii dania obiadowe

Natalka z grupy Misie za deser „Placuszki z serem i owocami”

Doceniając wkład uczestników konkursu postanowiliśmy nagrodzić wszystkie dzieci i ich rodziców dyplomami i nagrodami rzeczowymi.

Ponadto na naszej stronie udostępniamy przepisy nadesłanych potraw w formie elektronicznej książki kucharskiej „Fantazje na talerzu”.

Rodzicom i dzieciom dziękujemy za zaangażowanie, przygotowanie i prezentację przepisów, rysunków i zdjęć potraw.

Zachęcamy do korzystania z naszej książki i przygotowania fantastycznych posiłków!

Książka kucharska wersja 1

Książka kucharska wersja 2