Dzień Przedszkolaka

Jak co roku, 20 września obchodziliśmy w przedszkolu Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Dzieci świętowały ten wyjątkowy dzień całodziennymi zabawami, występami przed rówieśnikami, twórczą aktywnością plastyczną, przyjmując życzenia od dorosłej kadry z przedszkola. W tym roku święto wszystkich przedszkolaków odbywało się pod hasłem „Przedszkolaki w Krainie Wielkich Emocji”. Reprezentanci placówki z grupy „Biedronki” brali udział w spotkaniu on-line Teams z zastępcą Burmistrza Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy, Naczelnik Wydziału Edukacji i Wychowania oraz z innymi przedszkolakami, które zgłosiły swój udział. Spotkanie to dzieci uświetniły swoimi występami artystycznymi. Recytowały wiersze i śpiewały piosenki o emocjach. Otrzymały gromkie brawa i życzenia z okazji swojego święta.

flowers1
Skip to content